hacker-04
  Bota yjeve
 
 
Albeu.com bashkëpunon me
gazeta lajm
gazeta start
krokodili
LAJMET E FUNDIT NGA BOTA E YJEVE REKLAMA
"Big Brother", largohet Valentina, hyn Renato

Bazuar ne votat e publikut, Valentina ka lene perfundimisht shtepine e “Big Brother”, duke hequr dore nga çmimi i madh. Naten e mbremshme, nje konkurrent i ri ka hyre ne shtepi. Ai eshte Renato nga Tirana, 23 vjeç.

Lady Gaga i dedikon nje kenge Haitit

Këngëtarja kanadeze Lady Gaga vazhdon të punojë në projektin e saj personal për të ndihmuar banorët e Haitit. Për këtë fakt këngëtarja ekstravagante nuk ka mundur të gjejë kohë për të qenë pjesë e këngës “We Are The World”.

Roberts: "Brockovich" ishte kurs per mua

Julia Roberts thotë se roli i saj në filmin “Erin Brockovic” dhjetë vite më parë, ishte si ‘kurs’ për të. Roberts fitoi Oscar për rolin e saj në këtë film, por ka thënë se filmi ka qenë shumë larg nga një film i përkryer edhe pse kishte ndryshuar tërësisht jetën e saj.

Flori bashkoi dhe ndau Elvanen e Sonin

Soni Malaj, në kohën që kishte një lidhje dashurie me Flori Mumajesin, u bë shoqe e ngushtë me Elvana Gjatën. Dihet se më parë ato as nuk përshëndeteshin.

50 cent e quajti Maqedonine Greqi

Reperi amerikan me famë botërore, 50 cent ka planifikuar koncert në Shkup të Maqedonisë më 31 mars të këtij viti. Por koncerti ka skandalizuar fansat maqedonas, kur kanë parë në faqen zyrtare të këngëtarit se vendi i koncertit është Shkup-Greqi.

Ja kandidatet per "Oscar"!

lajme Në Los Angeles janë publikuar nominimet për "Oscar", që do të jepen në 24 kategori. Këtë vit, lista e të nominuarve për filmin më të mirë është zgjeruar nga pesë në dhjetë kandidatë.

Shuhet Tomas Eloy Martinez, autori i "Santa Evita"

Vdiq në Buenos Aires, në moshën 75 vjeçare, Tomás Eloy Martínez, një shkrimtar i madh argjentinas. Prej një kohe të gjatë luftonte kundër kancerit. Shkrimtar dhe gazetar, ndër të tjera edhe i 'New York Times ", ishte konsideruar si një prej gazetarëve më të mirë argjentinas.

 
 
  Today, there have been 78 visitors (253 hits) on this page! hacker-04  
 
hacker-04
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free